Cabinet urologie COVACIU ALINA - Alba Iulia /Alba

07-01-2010

Oraşul: Alba Iulia;

Telefon: 0258/821693;

Strada: Bd. Revolutiei 1989;

Nr: 23;

Bloc: -;

Scara: -;

Apartament: -;

  • Dacă ai fost la acest cabinet şi vrei să împărtăşeşti şi altora experienţa ta, poţi folosi opţiunea de comentarii de mai jos.
  • Dacă deţineţi/ lucraţi la acest cabinet şi doriţi să adăugaţi sau modificaţi informaţii din cadrul acestui post, vă rugăm să ne scrieţi la redactia@y4y.ro.

monica, la data 02-04-2012 si ora 10:12 am a scris:

Cum pot sa ma progranez si eu la d-na dr.Covaciu Alina?

Dan, la data 03-04-2012 si ora 10:38 am a scris:

Bună ziua,

Pentru programări sau informații suplimentare vă rugăm să apelați la numărul de telefon afișat sau la adresa de mai sus!

O zi bună,
Echipa TpT

carneala elena, la data 22-02-2013 si ora 9:36 pm a scris:

d na dr este un medic de exceptie putini medici o pot egala mi a tratat copilul si sotul este o femeie de aur este omul pt oameni este doctorul fara pretentii care nu cere nimic pt asi face meseria si o face alnaibi de bine SA VA DEA D ZEU MULTA SANATATE PUTERE DE MUNCA o mama si o sotie fericita care va admira C. Elena din Sebes

dorina, la data 31-07-2013 si ora 4:21 pm a scris:

Am auzit ca a deschis clinica unde se pot sparge pietre.dar nu stiu unde.stie sa ma ajjte cineva,

Liana S., la data 13-08-2013 si ora 8:12 pm a scris:

Doamna doctor Covaciu are clinica de urologie la iesirea din Alba dupa Ambient. Nu stiu nr. de telefon dar cred ca poate fi obtinut de la informatii. Stiu ca se programarile se fac in timp destul de scurt. Doamna Covaciu este un doctor deosebit, am toata increderea in competenta sa profesionala.

geo, la data 25-09-2013 si ora 12:53 pm a scris:

va pot oferi un numar de telefon de la clinica 076858755 este situata vizavi de reprezentanta dacia logan drumul spre teius un medic foarte bun dumnezeu sa ai deie sanatate

mary, la data 19-02-2014 si ora 1:09 pm a scris:

nr. corect este 0768585755

Dani, la data 19-02-2014 si ora 3:19 pm a scris:

Geo ai scris gresit nr.de tel.
Este: 0768585755

ion, la data 27-07-2014 si ora 5:03 pm a scris:

poate cineva sa-mi spuna daca doamna doctor face operatie de chist cordon spermatic , la copil de 2 ani?