Cabinet dermatologie ONOFREI MARIANA - Resita /Caras-Severin

07-01-2010

Oraşul: Resita;

Telefon: 0255/211630;

Strada: Spitalului;

Nr: 36;

Bloc: -;

Scara: -;

Apartament: -;

  • Dacă ai fost la acest cabinet şi vrei să împărtăşeşti şi altora experienţa ta, poţi folosi opţiunea de comentarii de mai jos.
  • Dacă deţineţi/ lucraţi la acest cabinet şi doriţi să adăugaţi sau modificaţi informaţii din cadrul acestui post, vă rugăm să ne scrieţi la redactia@y4y.ro.

Bianca, la data 30-03-2012 si ora 11:42 am a scris:

Vă mulțumesc din suflet! Vă pup! Cu respect Bianca Andritoiu

DUMITRU IOANA, la data 02-05-2012 si ora 4:02 pm a scris:

Puteti sa-mi spuneti, va rog, daca se fac consultatii si pe baza de trimitere?

gherlea nicoleta, la data 09-08-2012 si ora 10:57 pm a scris:

o doctorita foarte buna….va multumesc

olivia, la data 02-03-2013 si ora 8:06 pm a scris:

Buna, vreau sa imi fac si eu o programare! cum as putea?

Dan, la data 04-03-2013 si ora 11:57 am a scris:

Bună ziua,

Pentru programare și alte informații vă rugăm să apelați la numărul de telefon afișat.

O zi bună,
Echipa TpT

roxana93, la data 08-06-2013 si ora 9:04 pm a scris:

Buna,as dori sa stiu cat m-ar costa o consultatie la dumneavoastra…

pirvu lucian, la data 24-07-2013 si ora 12:58 pm a scris:

doresc sa stiu daca se poate orarul de la cabinetul dumneavoastra si costul unei consultatii si daca la cabinet face-ti si mici interventi (alunitee,negi,etc)

Marius Constantin, la data 04-09-2013 si ora 2:01 pm a scris:

Astazi (4 sep. 2013) am pierdut cateva ore doar pt ca Dr. Onofrei nu si-a onorat programul cu publicul, afisat in policlina din centrul Resitei. 0 raspunsuri la numerele de telefon afisate. Rusine si dispret!

KarinaBianca, la data 12-09-2013 si ora 2:09 pm a scris:

Buna ziua,

As dori sa va intreb daca oferiti servicii de indepartare a venectaziilor/varicelor si sa imi spuneti daca este posibil estimativ cum se calculeaza pretul pentru aceste interventii deoarece sunt foarte interesata.

Va multumesc!

catalina, la data 14-02-2014 si ora 2:18 pm a scris:

stie cineva programul ? va multumesc