Cabinet dermatologie CAPILNA MONIKA - Targu Mures /Mures

07-01-2010

Oraşul: Targu Mures;

Telefon: 0265/250344;

Strada: Corvin Matei;

Nr: 19;

Bloc: -;

Scara: -;

Apartament: -;

  • Dacă ai fost la acest cabinet şi vrei să împărtăşeşti şi altora experienţa ta, poţi folosi opţiunea de comentarii de mai jos.
  • Dacă deţineţi/ lucraţi la acest cabinet şi doriţi să adăugaţi sau modificaţi informaţii din cadrul acestui post, vă rugăm să ne scrieţi la redactia@y4y.ro.

fvasile, la data 19-10-2011 si ora 9:06 am a scris:

Buna,
Doamna doctor Capalna este un super medic, la fel si sotul dansei
Multumim pentru amabilitate!
vasile

ela, la data 22-01-2013 si ora 1:38 pm a scris:

Va rog sa-mi spune-ti cum pot lua legatura cu dna dr Capilna Monika, nr de telefon este de la clinica si momentan am inteles ca nu mai este acolo……am nevoie urgent de nr dna-ei doctor
Multumesc !!!!

Dan, la data 24-01-2013 si ora 10:53 am a scris:

Bună ziua,

Din păcate noi nu deținem alte date de contact.

Numai bine,
Echipa TpT

nicoleta, la data 24-01-2013 si ora 4:18 pm a scris:

buna!eu am programare la dna dr Capilna Monika, nr de telefon est e0265261968,dar incercati dupamasa.

Alex, la data 13-02-2013 si ora 12:50 pm a scris:

se poate programa la dansa si cu probleme dermato-venerice ?

Dan, la data 13-02-2013 si ora 12:59 pm a scris:

Bună ziua,

Pentru această informație vă rugăm să vă adresați doamnei doctor.

Numai bine,
Echipa TpT

MONICA AVIMOV, la data 15-03-2013 si ora 2:25 pm a scris:

AS FI INTERESATA DE PILINGUL CHIMIC CAT COASTA?

toma_matilda, la data 01-10-2013 si ora 1:53 pm a scris:

buna ziua. are cineva numarul de la spital a d-nei dr. Capalna?sau unde lucreaza?ca am sunat la acest cabit particular si nu mai lucreaza aici.multumesc

Luminita, la data 18-11-2013 si ora 10:35 am a scris:

Nr. de la cabinetul doamnei doctor Capalna este : 0265-261968

IORDAN MARIA, la data 14-01-2014 si ora 2:45 pm a scris:

E un medic nu bun foarte bun am avut lichen plan si dinsa m-a ajutat sa scap de el va recomand din tot sufletul acest medic dr.MONICA CAPILNA

Mioara, la data 20-03-2014 si ora 10:45 am a scris:

Buna !

Unde o gasesc pe doamna doctor Monika Capilna?
In ce cartier are cabinetu, in Targu Mures?

Va multumesc!

Raul, la data 23-06-2014 si ora 10:40 am a scris:

Buna, am o problema urgenta pe piele si se agraveaza. As avea nevoie neaparat de date de contatct pt d-na doctor Capalna.

Multumesc Anticipat

Dan, la data 23-06-2014 si ora 3:20 pm a scris:

Bună ziua,

Din păcate nu deținem alte date de contact ale doamnei doctor.

O zi bună,
Echipa TpT

maria, la data 02-07-2014 si ora 4:59 pm a scris:

Buna,cine imi poate da numarul de telefon,adresa si programul actual al doamnei doctor Capalna Monica?

Raul, la data 07-07-2014 si ora 12:55 pm a scris:

0265-261-968
luni miercuri si vineri de la orele 8-15 si martia si joia de la 14-20.
7 Noiembvrie , Blvd. 22 Dec nr 24